Prakse eXpoint

Prakse eXpoint

x
Sagatavosim programmēšanai

Kādas priekšrocības Jums sniegs prakse pie mums?

x

Pie mums praksē Jūs apgūsiet tādas programmēšanas valodas kā: HTML, CSS, JavaScript, PHP un MySQL, kuras Jums noderēs, vai nu turpinot studijas, vai arī sākot strādāt kādā uzņēmumā, kā arī apmācīsim Jūs darboties ar datubāzēm. Prakse eXpoint Jums dos šo vienreizējo pieredzi strādāt ar reāliem projektiem, protams, Jūs no sākuma sagatavojot šādam darbam. Jūsu izveidotos projektus/mājaslapas novērtēs arī reāli klienti.

HTML

CSS

JavaScript

PHP

MySQL

Par praksi

x

Prakse sastāvēs no teorijas un praktiskajiem darbiem. Teorija Jūs sagatavos darbiem un šīs zināšanas Jums būs jāizmanto praktiskatos darbos. Kad būsiet pietiekami apguvuši pamatus, tad Jums arī tik dota šī iepriekš pieminētā iespēja - strādāt pie reāliem projektiem. Uzņēmumā eXpoint Jums prakse notiks attālināti un latviešu valodā. Viss kas Jums, kā praktikantiem, būs nepieciešams ir - dators ar interneta pieslēgumu, jo virtuālā vide visiem darbiem tiks nodrošināta, taču ja Jums ir ērtāk strādāt uz sava personīgā datora, tad Jūs droši varēsiet strādāt uz tā.

...

Kā norit prakses diena?

x

#1

Sazināšanās

Katrs rīts Jums iesāksies ar Online mītiņu plkst. 9:20, kurā Jums tiks iedots uzdevums.

#2

Uzdevuma definēšana

Jums tēma tiks definēta un paskaidrota padziļinātāk ar vizuāliem piemēriem tiešsaistes mītiņā.

#3

Uzdevuma pildīšana

Visu atlikušo dienu Jums būs jāpilda uzdotais uzdevums, bet, ja būs kādi jautājumi vai neskaidrības, Jūs droši varat vērsties pie prakses vadītāja, kurš Jums palīdzēs.

#4

Rezultāts

Jūsu darbs ir izpildīts! Par darba pabeigšanu Jūs saņemsiet vērtējumu savā prakses dienasgrāmatā.

Sadarbība

x

Esi gatavs pieteikties praksē uzņēmumā eXpoint?

x

Aizpildi formu un mēs sazināsimies ar Tevi tuvākajā laikā