vienots un drošs e-pastu un datu uzglabāšanas serviss

e-Veikals

Ātrais starts | Mobilais dizains | Viegli saprast un pārvaldīt
Vai Tev jau ir savs

Interneta veikals?

Ja līdz šim esi atlicis sava interneta veikala izveidi, tad kāpēc? Vai Tevi attur cena, zināšanas un laika trūkums? Izrādās, tas nemaz nav grūti un neprasa lielus finansiālus ieguldījumus! SIA “eXpoint” piedāvā ātrāk un ar maziem ieguldījumiem tikt pie sava ideālā interneta veikala digitālā vidē.

Cenas

Izvēlies sev piemēroto plānu

Starts

Interneta veikals ar visu nepieciešamu pamatfunkcionalitāti*

Izstrādes terminš:
3-5 dienas


500

Individuālais

Īpaši klienta vēlmēm pielāgots interneta veikals


Izstrādes terminš:
atkarīgs no sarežģītības


no 1500*"STARTS" pamatfunkcionalitātē ietilpst: saturs vienā valodā (pēc izvēles: latviešu, angļu vai krievu), tipveida dizains, kas ir piemērots mobilajām ierīcēm, piegādes iestatījums “saņemšana uz vietas”, apmaksas iestatījums “apmaksa uz vietas”, pamatatskaite un statistika, Google meklēšanai draudzīgi linki (SEO) un atslēgvārdi (keywords), sīkdatņu izmantošanas noteikumu un privātuma politikas veidlapas, informatīvu sadaļu (piegāde, apmaksa, garantija) veidlapas, veikala uzstūrēšana uz servera un viens IceWarp profesionālais e-pasts uz 12 mēnešiem bezmaksas.

Plānu “STARTS” ir iespējams paplašināt interneta veikala funkcionalitāti par papildus maksu!

Kādēļ ir nepieciešams?

Ņemot vērā pēdējā laika Covid-19 ierobežojumus, kas kļuvuši aktuāli katram uzņēmējam visā pasaulē, ir vērts apdomāt, kā šis laiks ir ietekmējis biznesa pasauli, Tavu uzņēmumu un tā attīstību. Tie, kas apķērīgi spēja pielāgoties, attīstot interneta vidē savu pakalpojumu pieejamību un pārdošanu - tie izdzīvoja un daudzi pat attīstīja savu biznesu daudz veiksmīgāk. E-komercija mūsdienās ir viens no pamata akmeņiem veiksmīgai biznesa attīstībai.

Kādi ir ieguvumi

Sasniegt savu klientu ir nozīmīgi katram, kam ir ko piedāvāt, neatkarīgi, vai esi uzņēmējs, ražotājs, IK, pašnodarbinātais.

Jaunais pārdošanas
kanāls


Interneta veikals papildinās Tavu biznesu ar jaunu pārdošanas iespēju, kas bieži pārsniedz līdz šīm esošo realizācijas apjomu.

Pieejamības brīvība
Internetā


Tavs interneta veikals ir atvērts 24/7 un nav atkarīgs no ārējiem apstākļiem. Tavs preču vai pakalpojumu katalogs ir pieejams klientiem no visas pasaules un ir iespējams to izveidot vairākās valodās un valūtās.

Bezkontakta
darbība


Interneta veikals veicinās Tava biznesa darbību COVID-19 ierobežojumu laikā pateicoties online tirdzniecības, maksājumu un piegādes iespējām. Pircēju vairs neattur no iepirkuma fiziskā apmēklējuma nepieciešamība un saistītās ar to neērtības.

...

Mūsu risinājums ir

  ar modernu dizainu, kas ir adaptīvs uz mobīlām ierīcēm

  viegli saprotams un pārvaldams (pietiek ar datora pamatzināšanām)

  ar plašām paplašināšanas iespējām

  ar iespēju integrēt ar maksājumu un piegādes sistēmām

  ar īsu uzstādīšanas laiku (3-5 darba dienas plānam STARTS)

Ja Tev jau ir savs interneta veikals...

Ja Tev jau ir savs interneta veikals, bet tas nenes iecerētos augļus, jāpārdomā vai tas patiešām ir klientiem saistošs un ērti lietojams. Iespējams, tehniski un dizainam (nav adaptīvais dizains mobilajām ierīcēm) ir lietas, kuras nepieciešamas pilnveidot Tavam interneta veikalam. Arī šajā gadījumā uzlabot esošo interneta veikalu palīdz SIA “eXpoint”, kas sniedz konsultācijas un ar IT jomu saistītus risinājumus. Neatliec savas darīšanas un uztici sava interneta veikala attīstību speciālistiem!

...

Kā notiek interneta veikala izveidošana?

Solis Nr.1

Pieteikuma nosūtīšana

Aizpildi vienkāršu pieteikuma formu un mēs sazināsimies ar Tevi tuvākajā laikā lai uzzināt nepieciešamu Tava interneta veikala izstrādei informāciju.

Solis Nr.2

Veikala uzstādīšana

Kad rezultāts ir saskaņots, 3-5 darba dienu laikā uzstādīsim Tavu interneta veikalu.

Solis Nr.3

Pieeja un apmācība

Kad veikals ir uzstādīts, nodrošināsim Tev pieeju un nosūtīsim apmācības materiālus. Tev būs iespēja iepazīties ar veikala pārvaldi un papildīnāt to ar savu preču sortimentu.

Solis Nr.4

Publicēšana

Interneta veikala virtuālās durvis ir atvērtas!

Esi gatavs attīstīt un virzīt savu uzņēmumu digitālā vidē?

Aizpildi formu un mēs sazināsimies ar Tevi tuvākajā laikā