vienots un drošs e-pastu un datu uzglabāšanas serviss

IceWarp

vienots un drošs e-pastu un datu uzglabāšanas serviss

vienots un drošs
e-pastu un datu uzglabāšanas serviss

Mūsdienās darba ritms ir kļuvis īpaši dinamisks un steidzīgs: atbildam uz e-pastiem, sēžot lidmašīnā, mums nav laika gaidīt, kad kolēģis atsūtīs nepieciešamus datus, jo gribam tos redzēt bez kavēšanās, plānot tikšanās un sapulces bez starpniekiem un nodot informāciju visiem iesaistītajiem vienlaicīgi. Tajā pašā laikā - mēs nedrīkstam riskēt ar sensitīvas informācijas noplūdi vai uztraukties, ka, pieslēdzoties kafejnīcas wifi, pie mūsu datiem piekļūs nepiederošas personas.

...


Kādai jābūt komunikācijas platformai mūsdienīgā uzņēmumā?

Tai ir jābūt maksimāli atvērtai, lai darbinieks varētu piekļūt dokumentiem, kalendāram un e-pastam no jebkuras ierīces (datora, telefona, planšetes), jebkurā laikā un vietā

Sensitīvai informācijai par klientiem ir jābūt aizsargātai un droši uzglabātai, ievērojot GDPR datu aizsardzības regulu

Kāpēc jāpariet uz IceWarp?

Milzīgs uzņēmēju skaits visā pasaulē izmanto atvērtus un bezmaksas e-pasta pakalpojumus - Gmail, Hotmail, Mail.ru, Inbox.lv utt. Lietotāji izmanto bezmaksas e-pastu un neuzdod sev jautājumu kāpēc tas ir bezmaksas, kur atrodas serveris, vai var uzticēties šim servisam un vai tas strādās arī rīt? Kam ir piekļuve manai pastkastei, tās saturam un kontaktiem?


Tie ir vienkārši jautājumi par kuriem lielākā daļa cilvēku nemēdz aizdomāties.

...

IceWarp skaitļos

IceWarp

Pieredze kopš
1999.

Klienti

Juridiskās un fiziskās personas
20'000+

Valstis

Kur ir pārstāvēts
40+

Kādas funkcijas piedāvā IceWarp?

IceWarp ir vienotā komunikācijas vide, kas tiek uzlabota un attīstīta pēdējo 10 gadu gaitā. Izstrādāts no labākajām komunikācijas, sadarbības, drošības un mobilitātes funkcijām, IceWarp nosaka tendences, kā veidot efektīvu darba organizāciju un uzņēmuma komunikāciju.

Cenas

Platformai ir plašas iestatījumu iespējas un to var pielāgot klientu prasībām.

Pamata

5GB e-pasts, kalendārs un plānotājs, TeamChat un 20GB failu glabātuve vienam lietotājam


5

Biznesa

20 GB e-pasts ar arhivēšanu, Chat ar VOIP, Office un 50GB failu glabātuve vienam lietotājam


10

Kā pāriet uz IceWarp?

eXpoint veiks visus nepieciešamos pārejas darbus no jebkuras iepriekš izmantotās komunikācijas platformas uz IceWarp ātri un ērti, piedāvājot arī pilnu apmācību. Turklāt tiks nodrošināts 24x7 tehniskais atbalsts.