eXpoint PROJEKTI

Mūsu projekti

x

Mans LPG

Klienta lietotne gāzes uzpildes staciju tīklam un gāzes piegādātājam SIA “Latvijas Propāna gāze“.

Vissa Reiss

Starptautiskā autobusa maršrūta mājas lapa.

Dr. Gundega Veide

Atjaunota mājaslapa ģimenes ārstam.

Sky Fish Baltija

Zivs produkcijas ražošanas uzņēmuma mājaslapa ar preču katalogu un bukletu.

ĒRCES NAV

Pretērču teritorijas apstrādes profesionāļu mājaslapa ar logotipu.

LUCKPOOL

Mājaslapa grāmatvedības uzņēmumam LUCKPOOL.

LUIDORE

Mājaslapa uzņēmumam LUIDORE, kas sniedz maksājumu pakalpojumus.

Mana Gotika

DUS tīkla Gotika auto lojalitātes sistēma Mana Gotika dod iespēju sniegt lojalitātes pakalpojumus saviem klientiem.

IC Design

Mājaslapas IC Design galvenais uzdevums ir darboties kā uzņēmuma vizītkartei.

LED Media

Piezemēšanas lapas (landing page) www.ledmedia.lv pārstrāde uzņēmumam “LED Media”, kas nodarbojas ar vides reklāmu uz augstas izšķirtspējas LED ekrāniem.

PolymerClayLatvia

Mājaslapa/internetveikals uzņēmumam SIA "DekoPasaule", kas veidots uz E-komercijas risinājuma Opencart bāzes.

Media Tīkls

Piezemēšanas lapa (landing page) uzņēmumam “Media Tīkls”, kas nodarbojas ar digitālo izkārtņu risinājumu izstrādi.

e67parking.lv

Mājaslapa e67parking.lv – droša kravas automobiļu stāvvietu tīkla uzņēmumam.

Gotika auto

Mājaslapa uzņēmumam "Gotika auto", kas nodarbojas ar naftas produktu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību.

Lojalitātes sistēma

Mans LPG

x

Klienta lietotne gāzes uzpildes staciju tīklam un gāzes piegādātājam SIA “Latvijas Propāna gāze“.

Lietotnē ir pieejamas vairākas iespējas klientu ērtībai, tai skaitā:

darbība ar lojalitātes kartēm (atlaižu, debeta vai kredītkartēm):
 + pasūtīšana un eksistējošo karšu pievienošana;
 + QR/Bar kodu izvade kā arī nolasīšana ar kases aparātu;
 + kartes papildināšana;
 + maksājumu vēsture.

iespēja veikt uzpildi un apmaksu visās LPG uzpildes stacijās;

iespēja apmaksāt rēķinus un rēķinu maksājumu vēsture;

informācija par klienta atlaides līmeni;

elektroniski čeki un atskaites;

responsīvs dizains, ērtai lietošanai mobīlās ierīcēs;

ekspluatācijas gaitā tiks pievienotas jaunas iespējas.

Sistēma tika veidota izmantojot ICBM™ platformu ar elastīgu funkcionalitāti, kas ir paredzēta dažādu biznesa loģiku un prasību realizācijai dažādās industrijās.

Klientu portāls Lojalitātes kartes Degvielas uzpildes aplikācija Maksājumu iespējas Elektroniski čeki Atskaites Integrācija ar grāmatvedības sistēmu
Mājaslapa

Vissa reiss

x

Starptautiskā autobusa maršrūta mājas lapa. Galvenā prioritāte - ērta un sakārtota informācijas pasniegšana mājas lapas apmēklētājiem. Projekts pilnībā izveidots divu nedēļu laikā. Klienta vēlmēm atbilstošs dizains. Mājaslapai ir izcili SEO un lādēšanas radītāji un atsaucīgs mobilais dizains.

Ātri Ērti Responsīvi
...
...
...
...
Mājaslapa

Dr. Gundega Veide

x

Atjaunota mājaslapa ģimenes ārstam. Ātrā izstrāde - projekts pilnībā izveidots divu nedēļu laikā. Klienta vēlmēm atbilstošs dizains. Izcili SEO un mājaslapas lādēšanas radītāji. Atsaucīgs mobilais dizains.

Ātri Ērti Responsīvi
...
...
...
...
Uzņēmuma vizītkarte

SKY FISH BALTIJA

x

Zivs produkcijas ražošanas uzņēmuma mājaslapa ar preču katalogu un bukletu. Ātrā izstrāde - projekts pilnībā izveidots divu nedēļu laikā. Ar klienta piedalīšanos izveidojam saturu. Mājaslapai ir izcili SEO un lādēšanas radītāji.

Ātri Ērti Responsīvi
...
...
...
...
Uzņēmuma vizītkarte

ĒRCES NAV

x

Pretērču teritorijas apstrādes profesionāļu mājaslapa ar logotipu. Klienta vēlmēm atbilstošs dizains un rakstu (blogu) pievienošanas un rediģēšanas funkcionalitāte. Izcili SEO un mājaslapas lādēšanas radītāji. Mājaslapa ir pieejama LV, EN un RU valodās.

Ātri Ērti Responsīvi
...
...
...
...
Uzņēmuma vizītkarte

LUCKPOOL

x

Mājaslapa grāmatvedības uzņēmumam Luckpool. Strauja izstrāde – projekts realizēts 1 nedēļas laikā. Atsaucīgs mobilais dizains. Lielisks SEO un lapu ielādes ātrums.

Ātri Ērti Responsīvi
...
...
...
...
Uzņēmuma vizītkarte

LUIDORE

x

Mājaslapa uzņēmumam Luidore, kas sniedz maksājumu pakalpojumus. Izveidota, izmantojot šablonu īsā laikā, lai sasniegtu gan laika, gan ātras uzņēmuma reprezentācijas mērķus. Atsaucīgs mobilais dizains. Lielisks SEO un lapu ielādes ātrums.

Ātri Ērti Responsīvi
...
...
...
...
Lojalitātes sistēma

Mana Gotika

x

DUS tīkla Gotika auto lojalitātes sistēma Mana Gotika dod iespēju sniegt lojalitātes pakalpojumus saviem klientiem. Sistēma paredz darbību ar: virtuālām kartēm (QR/Bar kodu izvade un lasīšana), fiziskām kartēm, lietotāja kabinetu ar responsīvu dizainu un mobilu Android aplikāciju. Lojalitātes pakalpojumi var būt atlaižu, dāvanu un maksājumu kartes. Izmantojot Mana Gotika, klienti var ātri un ērti veikt maksājumus Gotika Auto uzpildes stacijās. Pieejams arī apskatīt maksājumu vēsturi, partneru tīkla DUS karte un zēmākā cena. Sistēma tika veidota izmantojot ICBM™ platformu ar elastīgu funkcionalitāti, kas ir paredzēta dažādu biznesa loģiku un prasību realizācijai dažādās industrijās.

Lojalitātes sistēma Klientu portāls Virtuālās kartes Biznesa loģika Mobilā aplikācija
Uzņēmuma vizītkarte

IC Design

x

Mājaslapas IC Design galvenais uzdevums ir darboties kā uzņēmuma vizītkartei. Ātrās izstrādes projekts - lapas izveidei un korporatīvā dizaina izstrādei pavisam veltījām 3 nedēļas laika. Mājaslapas dizains tika veidots individuāli, balstoties uz klienta prasībām un sadarbībā ar klientu. Lapa izstrādāta ar optimizētu kodu, kas nodrošina ātru lapas ielādi un optimālus sintētisko testu rādītājus. Responsīvs dizains. Pieejama LV, EN valodās.

Ātri Ērti Responsīvi
...
...
...
...
Uzņēmuma vizītkarte

LED MEDIA

x

Piezemēšanas lapas (landing page) www.ledmedia.lv pārstrāde uzņēmumam “Led Media”, kas nodarbojas ar vides reklāmu uz augstas izšķirtspējas LED ekrāniem. Mājas lapa tika pārnesta uz modernu dizainu, kas ietver responsivitāti mobilām ierīcēm, SEO optimizāciju un ātru lādēšanas laiku. Pēc klienta prasības tika pievienota kontaktforma. Projekta kopējais ilgums - 2 nedēļas.

Ātri Ērti Responsīvi
...
...
...
...
Mājaslapa/Internetveikals

PolymerClayLatvia

x

Mājaslapa/internetveikals uzņēmumam SIA "DekoPasaule", kas veidots uz E-komercijas risinājuma Opencart bāzes. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā plašu rokdarbu un radošuma preču klāstu, kā arī meistarklases, darbu galeriju un citu noderīgu informāciju radošo aktivitāšu piekritējiem. Gan internetveikals, gan mājaslapa ir pielāgoti klienta vēlmēm: dažādas pasūtījumu apmaksas un piegādes iespējas, veikala administrēšanas uzlabojumi, ērts admin panelis pasūtījumu organizēšanai, sociālo platformu integrācija, blogi un citas vērtīgas funkcijas. Responsīvs dizains. Pieejams LV, EN, RU valodās.

E-komercija Individuāli pielāgots Viegla administrēšana Dažādas piegādes, apmaksas metodes Pilna lokalizācija
...
...
...
...
Uzņēmuma vizītkarte

Media Tīkls

x

Piezemēšanas lapa (landing page) uzņēmumam “Media Tīkls”, kas nodarbojas ar digitālo izkārtņu risinājumu izstrādi. Veidota izmantojot šablonu neilgā laika periodā, lai sasniegtu ātru un ērtu risinājumu, kura galvenais mērķis ir darboties kā uzņēmuma biznesa vizītkartei interneta vidē. Responsīvs dizains.

Ātri Ērti Responsīvi
...
...
...
...
Mājaslapa

e67parking.lv

x

Mājaslapa e67parking.lv – droša kravas automobiļu stāvvietu tīkla uzņēmumam. Mājaslapas dizaina prioritāte ir komfortabla lietojamība un pieejamība auto šoferiem, ietverot ērtu mobilo dizainu, prioritāri sakārtotu mājaslapas saturu, augsti optimizētu kodu un vizuālo saturu, kas nodrošina ātru lapas ielādi un gandrīz perfektus sintētisko testu rādītājus. Izveidojām arī uzņēmuma logo dizainu. Pieejama EN valodā.

Efektīva optimizācija Zīmola un logo dizains SEO
...
...
...
...
Mājaslapa

Gotika auto

x

Mājaslapa uzņēmumam "Gotika auto", kas nodarbojas ar naftas produktu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Mājaslapa paredzēta gan uzņēmuma privātajiem klientiem, gan korporatīvajiem klientiem. Tā apmeklētājiem sniedz informāciju par uzņēmumu, satur vairākas kontaktformas, degvielas uzpildes staciju tīkla karti, dinamisku risinājumu, attēlojot šī brīža zemāko degvielas cenu DUS tīklā. Pieejama LV, EN, RU valodās. Izstrādāta ievērojot klienta vēlmes un redzējumu. Responsīvs dizains.

Kontaktformas Pilna lokalizācija Dinamiski risinājumi
...
...
...
...