Visparējie noteikumi

Visparējie noteikumi

x

Visparējie noteikumi

Pēc pieteikuma saņemšanas, mēs sazināsimies ar Jums un vienosimies par pakalpojuma sniegšanas un apmaksas kārtību.

Pakalpojumu sniedzējs un vietnes https://expoint.eu īpašnieks ir eXpoint SIA, juridiskā adrese: Brīvības iela 76-34, Rīga, LV-1001, Reģistrācijas Nr.: 40203075921, kas veic komercdarbību ievērojot Latvijas Republikas likumus.

Privātuma politika

- Visi iesniegtie personas dati tiks glabāti tiešsaistē – vietnē IceWarp, sniedzot drošību, konfidencialitāti un datu glabāšanu Eiropas reģionā, tai skaitā sistēmas rezerves kopijās.

- Personas dati tiks glabāti trīs gadus no datu saņemšanas brīža.

- Datu subjektam ir tiesības pieprasīt savu personas datu izdzēšanu no mūsu datubāzes, iesniedzot pieprasījumu par personas datu dzēšanu pa pastu (adrese: SIA eXpoint, Brīvības iela 76 - 34, Rīga, LV-1001, Latvija) vai elektroniski (info@expoint.eu).

- Tikai autorizētiem SIA eXpoint darbiniekiem ir pieeja personas datiem.

- Maksājumu kartes dati tiks glabāti maksājumu sistēmā EXACTLY, kas ir sertificēts PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) maksājumu serviss.

Apmaksa un naudas atgriešana

Apmaksa. Pēc pasūtījuma noformēšanas Jūs saņemsiet e-pastu ar apstiprinājumu un apmaksas instrukciju. Lūdzam ievērojot instukciju veikt maksājumu. Ja ir nepieciešams rēķins, vai Jums ir īpašas prasības, lūdzam tos ierakstīt komentārā kad noformēsiet pasūtījumu. Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts pēc apmaksas saņemšanas.

Naudas atgriešana. Gadījumā, ja pakalpojuma sniegšanas darbi nav uzsākti, klients ir tiesīgs 14 (četrpadsmit) dienu laikā no pasūtījuma veikšanas atteikties no pakalpojuma un pieprasīt naudas atgiežšanu pilnā apjomā. Atmaksājumi tiek atgriezti uz Klienta bankas kontu.

Latvijas Republikas patērētāju atteikuma tiesības.

Piegāde

Pakalpojums tiek piegādāts ievērojot nosacījumus un termiņus, kas ir individuāli saskaņots ar klientu. Izstrādes laikā visi pakalpojumi ir piedāvāti klientam izmēģinājuma režīmā, kura gaitā no klienta tiek vākta informācija par pakalpojuma īpatnībām un rezultāts tiek atbilstoši pielāgots. Pakalpojums tiek piegādāts izmēginātā un ar klientu saskaņota veidā.